مجموعه دادیز شما را به خرید بهترین انواع سبزیجات خشک، رب انار و ترشیجات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

کارگاه تولید ترشی سیر با کیفیت در کردستان

آنچه در این مقاله میخوانید...

انواع سیر ترشی کردستانمرکز فروش ترشی سیر کردستانبازاریابی ترشی سیرخرید عمده انواع ترشی سیر با کیفیت
کارگاه تولید ترشی سیر

کارگاه تولید ترشی سیر در شهرهای مختلف استان کردستان وجود دارد. تولید ترشی سیر از سیرهای درشت و باکیفیت منطقه کردستان در سنندج و مریوان در کارگاه های تولید ترشی سیر انجام می شود.

کارگاه تولید ترشی سیر

انواع سیر ترشی کردستان

همان طور که مستحضر هستید اقلیم آب و هوایی کردستان برای پرورش نوعی سیر بسیار مناسب است. سیری که در کردستان پرورش می یابد درشت و سفید است. از این سیرها در سنندج و مریوان سیر ترشی تولید می شود.

سیرترشی که در کارگاه ترشی سیر کردستان تولید می شود یا تازه و یکساله است و یا چند ساله است‌. ترشی سیر چند ساله کردستان از دو ساله تا هفت ساله تولید می شود. در این روش سیر را برای مدت دو الی هفت سال در سیر می خوابانند و پس از اتمام مدت مذکور، در بازار به فروش می رسانند.

مرکز فروش ترشی سیر کردستان

مرکز فروش ترشی سیر درجه یک کردستان، محصولات سیر ترشی این خطه را در تناژهای بالا برای بازار مصرف، عمده فروشی می کند. با این مرکز می توان از طریق اینترنت ارتباط گرفت.

کارگاه تولید ترشی سیر

بازاریابی ترشی سیر

امروزه برای ترشی سیر کردستان به روش های گوناگونی بازاریابی می شود. در بازارهای مختلف کلان شهرهای ایران ترشی سیر کردستان به فروش می رسد‌. از جمله بازار اصفهان و تهران.

کارگاه تولید ترشی سیر کردستان، از طریق اینترنت اقدام به بازاریابی نوین می کند و مشتریانی که قصد خرید عمده ترشی سیر کردستان را داشته باشند می توانند از طریق اینترنت با کارگاه تولید سیر ترشی کردستان ارتباط بگیرند و اقدام به خرید با قیمت مناسب و ارزان تولیدی کنند.

کارگاه تولید ترشی سیر

خرید عمده انواع ترشی سیر با کیفیت

انواع سیر ترشی با کیفیت ایرانی در مرکز ترشی سیر به فروش می رسد. در این مرکز می توان انواع ترشی سیر درشت، ریز، تازه و کهنه را به صورت عمده خریداری کرد. استان هایی مثل کردستان و کرمانشاه از جمله مناطقی هستند که در تولید و فروش ترشی سیر فعالیت چشمگیری دارند و می توان سیر ترشی این مناطق را از طریق اینترنت و به صورت عمده خریداری کرد.

خانم محمدی

من در حوزه ترشی مشغول به کار هستم

مجموعه دادیز شما را به خرید بهترین انواع سبزیجات خشک، رب انار و ترشیجات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.