مجموعه دادیز شما را به خرید بهترین انواع سبزیجات خشک، رب انار و ترشیجات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز پخش ترشی سیر کیلویی

آنچه در این مقاله میخوانید...

بررسی مشخصات بهترین انواع ترشی سیرمرکز پخش عمده ترشی سیر

ترشی سیر کیلویی در اوزان و اشکال مختلف و در ظروف شیشه ای وارد بازار می شود که بسیار بهداشتی، پرخاصیت و خوش طعم است که در مرکز پخش ما این ترشی در کیفیت اعلا و درجه یک به صورت عمده و با قیمت های مناسب عرضه می شود و طعم بی نظیر و طبیعی آن توجه بسیاری را به خود جلب نموده است.

مرکز پخش ترشی سیر کیلویی

بررسی مشخصات بهترین انواع ترشی سیر

بررسی مشخصات بهترین انواع ترشی سیر مشخصه ترشی سیر بسته به نحوه تهیه مختلف می باشد و به طور کلی نیز دو نوع خانگی یا سنتی وارد بازار می شود. این ترشی در انواع حرارت داده شده و بدون حرارت تهیه می شود که نوع بدون حرارت در ابتدا رنگ آن سفید است و هر چه بیشتر بماند رنگ آن تیره تر مایل به قهوه ای می شود.

ولی نوع حرارت داده شده رنگ کمی قهوه ای روشن دارد و جهت تهیه آن نیز سیر را به همراه سرکه به مدت یک ربع تا نیم ساعت حرارت می دهند تا حالت نرمی به خود بگیرد و بعد از ۷۲ ساعت قابل استفاده می باشد، ولی در تهیه نوع بدون حرارت سیر خام را با سرکه مخلوط نموده و می گذارند یک ماه تا ۷ سال یا بیشتر بماند و هر چه بیشتر بماند بر خواص آن افزوده خواهد شد.

سیر ترشی در صورتی که حرارت نبیند خواص بیشتری دارد و بر عکس دیگر مواد غذایی نیازی به تاریخ انقضا ندارد چون فاسد نخواهد شد، بلکه هر چه بیشتر بماند بر خواصش افزوده می شود، علاوه بر سیر ترشی سیر شور نیز تولید می شود که فقط از آب جوشیده و نمک تهیه می شود.

مرکز پخش عمده ترشی سیر

مرکز پخش عمده ترشی سیر مرکز پخش عمده ترشی سیر اعلا نمونه های متنوع این محصول را ارائه می کند و آن را به دو صورت فله ای و بسته بندی شده به فروش می رساند که به دلیل کیفیتی که در محصولاتش وجود دارد توجه مشتریان را برانگیخته است.

بازار فروش ترشي سیر بسیار داغ است چون این ترشی بسیار مفید بوده که دارای خواص بالایی نیز می باشد و از طبع معتدلی نیز برخوردار بوده که با همه مزاج ها سازگار است. این ترشی هم به صورت حبه ای با دانه های جدا شده تهیه می شود و هم به صورت حبه های به هم چسبیده تهیه شده که هنگام خوردن دانه های آن جدا خواهد شد.

خرید ترشی سیر در دو نوع خانگی و صنعتی انجام می شود که نوع خانگی در صورتی که از سرکه خانگی تهیه شده باشد ارگانیک بوده و بسیار ارزشمند می باشد. نمونه های اعلا و درجه یک نیز از بهترین دانه های سیر و درشت انتخاب و تهیه می شود و بسیار خوشمزه، بهداشتی، سالم و مفید می باشد.

خانم محمدی

من در حوزه ترشی مشغول به کار هستم

مجموعه دادیز شما را به خرید بهترین انواع سبزیجات خشک، رب انار و ترشیجات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید
error: Content is protected !!