مجموعه دادیز شما را به خرید بهترین انواع سبزیجات خشک، رب انار و ترشیجات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز فروش ترشی سیر فله

آنچه در این مقاله میخوانید...

طرز تهیه ترشی سیرخرید بهترین انواع ترشی سیر

ترشی سیر فله از نمونه های بهترین ترشی است که دارای طعم فوق العاده خوشمزه و خواص ارزشمندی بوده و از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار است. مرکز فروش ما نیز آن را به صورت فله ای در کیفیت ممتازی ارائه نموده به دلیل قیمت های مناسبی که دارد خرید از آن بسیار باصرفه می باشد و این سیر ترشی ارائه شده از بهترین حبه های درشت شیر تهیه شده و بسیار خوشمزه و سالم می باشد.

مرکز فروش ترشی سیر فله

طرز تهیه ترشی سیر

طرز تهیه ترشی سیر  ترشی سیر در دو نوع حرارت دیده و بدون حرارت تهیه می شود که جهت تهیه نوع حرارت دیده ابتدا دانه های سیر را جدا نموده و آن را تمیز کرده و پوست های اضافی آنها را می گیریم. (البته پوست اصلی بر روی سیر نباید گرفته شود) بعد از جدا کردن حبه ها به طور کامل آنها را شست و شو می دهیم.

بعد از آن اندازه قابلمه را بسته به میزان سیر انتخاب نموده و سیر ها را داخل آن می ریزیم و به آن سرکه اضافه می کنیم تا جایی که روی سیر را بپوشاند. بعد از آن شعله گاز را روشن نموده و می گذاریم تا بجوشد و حدود یک ربع تا نیم ساعت تا جایی که همه ی سیرها نرم شود باید حرارت ببیند.

در حین جوشیدن باید حبه های سیر را زیر و رو کرد تا همه به طور یکسان و یک اندازه بجوشد و نرم شود بعد از نرم شدن آنها زیر شعله را خاموش می کنیم. لذا می گذاریم تا ترشی آماده شده سرد شود و بعد آن را در ظروف شیشه ای بسته بندی نموده و در جای خشک نگهداری می کنیم، ترشی سیر بدون حرارت نیز به همین صورت تهیه می شود فقط حرارت نمی بیند و به مدت یک ماه تا ۷ سال یا بیشتر می تواند ماندگاری داشته باشد.

خرید بهترین انواع ترشی سیر

خرید بهترین انواع ترشی سیر خرید بهترین انواع ترشی سیر ارزان به دو صورت فله و بسته بندی شده و با بهترین کیفیت انجام می شود که به دلیل طعم خوش و خواص بالای آن مورد توجه همه قرار گرفته است. قیمت روز ترشی نیز بسته به نوع و روش تهیه متفاوت است مثلا نوع ۷ ساله بدون حرارت دارای قیمت های بالاتری است.

بازار فروش ترشي سیر بسیار داغ است به این دلیل که ترشی سیر بسیار خوشمزه بوده و به نوعی اشتهاآور است و خواص ارزشمندی نیز دارد. این خوراکی بر عکس دیگر خوراکی ها فاسد نمی شود و نیازی به تاریخ انقضا ندارد و نوع نجوشیده آن سال ها قابلیت استفاده را دارد و هر چه بیشتر بماند رنگ تیره تری دارد و بعد از خوردن ایجاد بو در دهان نمی کند و خواصش بیشتر می شود.

خانم محمدی

من در حوزه ترشی مشغول به کار هستم

مجموعه دادیز شما را به خرید بهترین انواع سبزیجات خشک، رب انار و ترشیجات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید
error: Content is protected !!