مجموعه دادیز شما را به خرید بهترین انواع سبزیجات خشک، رب انار و ترشیجات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت هر کیلو ترشی سیر در سال ۹۸

آنچه در این مقاله میخوانید...

خواص ترشی سیرانواع ترشی سیر در بازارقیمت ترشی سیر خانگیقیمت سیر ترشی سه ساله
قیمت هر کیلو ترشی سیر

قیمت هر کیلو ترشی سیر در سال ۹۸ در مرکز تولید بسیار ارزان و مناسب حال مشتریان ترشی سیر است. ترشی سیر یکی از کالاهای بسیار پرفروش در بازار ترشیجات است و قیمت آن بسیار مهم است.

خواص ترشی سیر

همان طور که مستحضر هستید سیر یک گیاه بسیار پر خاصیت است که خواص بی نظیری دارد و سرشار از آنتی اکسیدان و املاح مهمی است که برای بدن ضروری هستد. با تولید ترشی سیر، تندی و تلخی سیر تا حد زیادی برطرف می شود. بنابراین مصرف آن و برخورداری از خواص بی نظیر آن برای مصرف کنندگان راحت تر می شود.

قیمت هر کیلو ترشی سیر

انواع ترشی سیر در بازار

قیمت هر کیلو ترشی سیر در بازار، با توجه به نوع سیر معین می شود. سیر ترشی تازه، سیر ترشی کهنه یا چند ساله هر کدام قیمت مشخصی دارند. سیر ترشی هر چقدر کهنه تر باشد و سال های بیشتری از تولید آن گذشته باشد مرغوب تر و جاافتاده تر می شود و تلخی و بوی تند آن به شدت کاهش می یابد.

ترشی سیر کارخانه ای و ترشی سیر خانگی تازه به طور کلی قیمت مناسب و ارزانی دارند و در سال ۹۸ با بهترین قیمت در بازار به فروش می رسند. اما ترشی سیرهای چند ساله خانگی تا حدودی قیمت بالاتری دارند و به صورت شیشه ای و دبه ای به فروش می رسند.

قیمت هر کیلو ترشی سیر

قیمت ترشی سیر خانگی

قیمت ترشی سیر خانگی در سال ۹۸ را می توانید از سایت های اینترنتی استعلام کنید. در این میان، سایت مرکز ترشی مرجع مناسبی برای اعلام قیمت ترشی سیر خانگی به شمار می رود. ترشی سیر خانگی یک ساله، چند ساله در سایت مرکز ترشی به صورت اینترنتی خرید و فروش می شود.

قیمت سیر ترشی سه ساله

از جمله ترشی سیر های مرغوب و پرفروش بازار سیر ترشی سه ساله است.سیر ترشی سه ساله رنگی متمایل به قهوه ای دارد و تا حدودی خواص سیر ترشی کهنه را دارد و گزینه بسیار خوبی برای مصرف کسانی است که قصد کاهش فشار خون دارند و از بیماری قلبی عروقی رنج می برند. قیمت سیر ترشی سه ساله به روز را از سایت ترشی دریافت نمایید.

خانم محمدی

من در حوزه ترشی مشغول به کار هستم

مجموعه دادیز شما را به خرید بهترین انواع سبزیجات خشک، رب انار و ترشیجات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.