مجموعه دادیز شما را به خرید بهترین انواع سبزیجات خشک، رب انار و ترشیجات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت سیر ترشی تازه در بازار ترشیجات

آنچه در این مقاله میخوانید...

انواع ترشی سیر تازهقیمت سیر ترشی خانگیقیمت ترشی سیر سفید تازهفروش فله سیر ترشی تازه
قیمت سیر ترشی تازه

قیمت سیر ترشی تازه در بازار ترشیجات ایران، به نوع سیر و نوع ترشی سیر تولید شده بستگی دارد. معمولا ترشی سیر تازه قیمت ارزانی در بازار دارد.

قیمت سیر ترشی تازه

انواع ترشی سیر تازه

ترشی سیر دارای تنوع بسیار بالایی است. این تنوع در ابتدا به تنوع سیر کشت شده در مناطق مختلف کشور بر می گردد. مناطقی مثل همدان، اصفهان، طارم، شمال، کردستان، کرمانشاه و آذرشهر هر هر کدام سیر مخصوصی دارند در برخی مناطق سیر درشت و در برخی سیر ریز تر کشت می شود.

علاوه بر گونه سیر به کار رفته در تولید ترشی سیر تازه، روش تولید ترشی سیر تازه نیز متفاوت است. تولید ترشی سیر تازه هم به صورت سنتی و هم در کارخانجات انجام می شود. در تولید ترشی سیر سنتی تازه غالبا پوست سیرها جدا نمی شود اما در تولید ترشی سیر صنعتی یا پوست سیرها جدا نمی شود و یا پوست سیر کاملا گرفته می شود و همان ترشی سیر سفید معروف، به دست می آید.

قیمت سیر ترشی خانگی

سیر ترشی خانگی یا همان سیر ترشی سنتی تازه که زیر مدت یک سال از تولید آن گذشته باشد قیمت ارزانی دارد. قیمت یک کیلو ترشی سیر خانگی تازه به قیمت سیر استفاده شده در آن بستگی دارد. انواع سیر ترشی ارزان قیمت خانگی در بازار ترشیجات به فروش می رسد.

 

قیمت سیر ترشی تازه

قیمت ترشی سیر سفید تازه

برای تولید ترشی سیر سفید، ابتدا پوست سیرها را از آن جدا می کنند و سپس سیر در مخلوط سرکه و نمک قرار داده می شود. ترشی سیر سفید کارخانه ای بسیار محبوب و مورد پسند مصرف کنندگان ترشی سیر است زیرا شکل زیبایی دارد و مصرف کننده را ترغیب به مصرف آن می کند. ترشی سیر سفید هم به صورت شیشه ای و هم دبه ای به فروش می رسد.

فروش فله سیر ترشی تازه

انواع سیر ترشی سفید و قهوه ای تازه خانگی و کارخانه ای برای مصارف بالای رستورانی، عمده فروشی ها و غیره به صورت فله به فروش می رسد. برای فروش سیر ترشی فله از دبه های ده کیلو و بیست کیلو استفاده می شود.

خانم محمدی

من در حوزه ترشی مشغول به کار هستم

مجموعه دادیز شما را به خرید بهترین انواع سبزیجات خشک، رب انار و ترشیجات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.