مجموعه دادیز شما را به خرید بهترین انواع سبزیجات خشک، رب انار و ترشیجات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت روز ترشی سیر تازه و کهنه در بازار

آنچه در این مقاله میخوانید...

قیمت ترشی سیر تازهانواع ترشی سیر کهنهقیمت ترشی سیر کهنهقیمت ترشی سیر خانگی
قیمت روز ترشی سیر

قیمت روز ترشی سیر در سایت ترشی سنتر قابل دریافت می باشد. قیمت روز انواع ترشی سیر تازه و کهنه به قیمت سیر در آن موقع سال بستگی دارد.

ترشی سیر خواص بسیار خوبی برای بدن دارد. گیاه سیر سرشار از املاح مورد نیاز بدن است و روی و پتاسیم فراوانی در سیر وجود دارد. ترشی سیر نیز از خواص سیر تازه برخوردار است و می تواند به عنوان یک آنتی اکسیدان قوی برای بدن باشد.

قیمت روز ترشی سیر

قیمت ترشی سیر تازه

ترشی سیر تازه به دو روش سنتی و صنعتی تولید می شود. ترشی سیر تازه شامل ترشی سیر با پوست و بدون پوست است. ترشی سیر بدون پوست یا همان سیر ترشی سفید یا مروارید از ظاهر زیبایی برخوردار است و در سر سفره می تواند افراد را به مصرف آن ترغیب کند.

قیمت ترشی سیر تازه بسیار مناسب و ارزان است و بستگی به این دارد که قیمت سیر تازه چقدر باشد و اینکه ترشی سیر به صورت فله خریداری شود و یا بسته بندی شده. شما می توانید لیست قیمت به روز شده ترشی سیر تازه را از سایت ترشی سنتر دریافت کنید.

قیمت روز ترشی سیر

انواع ترشی سیر کهنه

همان طور که می دانید سیر ترشی هرچه بیشتر بماند نرم تر و رسیده تر می شود. به سیر ترشی که چند سال از تولید آن گذشته باشد سیر ترشی کهنه می گویند. انواع سیر ترشی کهنه شامل موارد زیر هستند:

  • سیر ترشی دو ساله
  • سیر ترشی سه ساله
  • سیر ترشی چهار ساله
  • سیر ترشی هفت ساله
  • سیر ترشی بیست ساله

قیمت ترشی سیر کهنه

با توجه به اینکه سیر ترشی کهنه رسیده تر از سیر ترشی تازه است و خواص بیشتری از ترشی سیر تازه دارد‌. ترشی سیر کهنه یا چند ساله خواص درمانی مفیدی برای برن دارد و در کاهش فشار خون موثر است.

قیمت روز ترشی سیر

قیمت ترشی سیر خانگی

ترشی سیر از ترشی های مشتری پسند و خوشمزه است که مصرف آن به سبب خواص مفیدش توصیه می شود. سیر ترشی خانگی بسیار خوشمزه تر از ترشی سیر صنعتی است و قیمت آن و علی الخصوص ترشی سیر کهنه خانگی، گران تر از ترشی سیر کارخانه ای است.

شما می توانید برای دریافت لیست قیمت انواع ترشی سیر خانگی و صنعتی تازه و کهنه به سایت ترشی سنتر مراجعه کنید و از طریق این سایت ترشی سیر عمده را خریداری کنید.

خانم محمدی

من در حوزه ترشی مشغول به کار هستم

مجموعه دادیز شما را به خرید بهترین انواع سبزیجات خشک، رب انار و ترشیجات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.