مجموعه دادیز شما را به خرید بهترین انواع سبزیجات خشک، رب انار و ترشیجات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش سیر ترشی عمده تولیدی رودبار

آنچه در این مقاله میخوانید...

تولید انواع سیر ترشی رودبارانواع ترشی سیر رودبارقیمت جدید سیر ترشی روبار
فروش سیر ترشی عمده

فروش سیر ترشی عمده تولیدی رودبار شامل انواع ترشی سیر معروف رودبار می شود. سیر ترشی هفت ساله رودبار فروش فوق العاده ای در بازار دارد. از سیر ترشی رودبار به عنوان سیر ترشی تازه و سیر ترشی کهنه در بازار یاد می شود.

فروش سیر ترشی عمده

تولید انواع سیر ترشی رودبار

سیر ترشی رودبار یکی از سوغاتی های پر فروش این خطه است که کیفیتی بی نظیر و صادراتی دارد. رودبار از شهرهای استان گیلان است که سیر دارد. سیر ترشی رودبار از بهترین سیر این منطقه که درشت و مرغوب هستند تولید می شود. تولید ترشی سیر در رودبار هم به روش سنتی و هم به روش صنعتی در تولیدی های کارخانه ای انجام می شود. به طور کلی ترشی سیر رودبار از خوشمزگی خاصی برخوردار است.

انواع ترشی سیر رودبار

از انواع ترشی سیر رودبار می توان به سیر ترشی تازه، سیر ترشی چهار ساله، سیر ترشی هفت ساله و ترشی گل سیر رودبار اشاره کرد. انواع مختلف ترشی سیر رودبار کیفیت عالی خود را دارند و همواره فروش بالایی در بازار سیر ترشی داشته اند. طعم بی نظیر سیر ترشی رودبار سبب شده که به عنوان سوغاتی بومی این منطقه در بازار فروش بالایی داشته باشد.

فروش سیر ترشی عمده

قیمت جدید سیر ترشی روبار

انواع ترشی سیر رودبار در بازار خرید و فروش سیر ترشی قیمت مخصوص به خود را دارند. ترشی سیر رودبار به صورت عمده برای مراکز پخش، رستوران ها، فروشگاه ها به فروش می رسد. این فروش در دبه، حلب و پت های ده کیلو به بالاست. قیمت خرید عمده ترشی سیر رودبار در فصول مختلف به روز رسانی می شود. قیمت درب کارخانه و تولیدی ترشی سیر رودبار برای خریداران، قیمت ارزان تری خواهد بود.

برای اطلاع از جدیدترین قیمت بهترین سیر ترشی شمالی و انواع سیر ترشی معروف رودبار می توانید با کارشناس فروش ما تماس بگیرید.

خانم محمدی

من در حوزه ترشی مشغول به کار هستم

مجموعه دادیز شما را به خرید بهترین انواع سبزیجات خشک، رب انار و ترشیجات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.