مجموعه دادیز شما را به خرید بهترین انواع سبزیجات خشک، رب انار و ترشیجات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروشنده ترخون خشک اعلا به قیمت مناسب

آنچه در این مقاله میخوانید...

فروش عمده سبزی خشکقیمت سبزیجات خشک فلهفروش ترخون خشکقیمت هر کیلو ترخون خشک

ترخون خشک اعلا و درجه یک صادراتی در تولیدی های سبزیجات خشک کشور تولید و عرضه می شود. ترخون خشک بسیار معطر است و کاربردهای بسیار زیادی در ترشی سازی دارد. علاوه بر فروش در بازارهای داخلی هر ساله حجم بسیار زیادی از ترخون خشک اعلا به روسیه و سایر کشورهای اروپایی و غیره صادر می شود.

فروش عمده سبزی خشک

فروش ترخون خشک

فروش عمده انواع بهترین سبزی های خشک در این سایت اینترنتی انجام می شود. شاید در جستجوهای خود در بین سایت های اینترنتی بتوانید فروشندگان سبزی های خشک شده را بیابید اما مهم است بدانید که فروش در این سایت ها اغلب به صورت خرده فروشی است اما در سایت ما فروش سبزی خشک به صورت عمده است.

قیمت سبزیجات خشک فله

بیشتر مصرف کنندگان و صادرکنندگان سبزی های خشک ترجیح می دهند که سبزی های خشک شده را فله ای خریداری کنند. قیمت سبزیجات خشک فله ای بسیار ارزان تر از سبزی های خشک شده بسته بندی است. در بازار ایران گاهی اوقات قیمت سبزیجات خشک فله ای نوساناتی دارد که این به سبب نوسانات قیمت سبزیجات تازه در بازار است.

چنانچه میخواهید ترخون خشک و سایر انواع سبزی های خشک را فله ای خریداری کنید و از قیمت دقیق و به روز آن ها مطلع شوید بهتر است که با مشاورین فروش این وب سایت تماس برقرار کنید.

فروش ترخون خشک

فروش ترخون خشک

از بهترین ترخون های خشک می توان به ترخون کرمان و اصفهان اشاره کرد. ترخون گلباف کرمان عصاره و رایحه بسیار عالی و بی نظیری دارد. اقلیم منطقه کرمان مساعد کشت بهترین ترخون است. ترخون اصفهان نیز کیفیت بسیار بی نظیری دارد. اما تولید ترخون خشک منحصر به این دو شهر نمی شود و سایر شهرهایی مثل شیراز و طبس و خوزستان نیز در این زمینه موفق بوده اند.

قیمت هر کیلو ترخون خشک

ترخون خشک از نظر کیفیتی به چند دسته تقسیم می شود. قیمت هر کیلو ترخون خشک شده به کیفیت آن بستگی دارد. این قیمت می تواند از ارزان ترین ترخون تا گران ترین آن که ترخون شسته شده پفکی است را شامل شود.

برای ترشی سازی، خیارشور سازی و عصاره گیری نیازی به ترخون خشک گران قیمت و درجه یک نیست و می توان از ترخون خشک با کیفیت متوسط و قیمت پایین تر استفاده نمود. اما برای فروش و بسته بندی و صادرات، ترخون خشک اعلا بهتر است و بالطبع هر کیلو از این نوع ترخون خشک قیمت بالاتری نیز خواهد داشت.

خانم محمدی

من در حوزه ترشی مشغول به کار هستم

مجموعه دادیز شما را به خرید بهترین انواع سبزیجات خشک، رب انار و ترشیجات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید
error: Content is protected !!