مجموعه دادیز شما را به خرید بهترین انواع سبزیجات خشک، رب انار و ترشیجات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات سبزی خشک به اروپا

آنچه در این مقاله میخوانید...

تولید سبزی خشک صادراتیمقاصد صادراتی سبزی خشکسبزیجات خشک بسته بندیفروش بهترین سبزیجات خشک
صلدرات سبزی خشک به اروپا

صادرات خشکبار ایرانی به کشورهای اروپایی منبع عظیمی از ارز آوری و درآمدهای غیز نفتی برای کشورمان است. در کنار انواع خشکبار، میوه و سبزی های خشک ایرانی نیز سالانه در حجم های بزرگی در حد چندین هزار تن به کشورهای اروپایی صادر می شوند.

تولید سبزی خشک صادراتی

صادرات سبزی خشک به اروپا

از آنجایی که کشورمان ایران دارای بهترین و با کیفیت ترین میوه ها و سبزیجات است می تواند نیاز بازارهای کشورهای اروپایی به سبزیجات را نیز برآورده کند. اما ارسال سبزی های تازه به این کشورها با مشکلاتی همراه است. در این میان تولید و فراوری سبزی های خشک شده می تواند مشکل را مرتفع کند.

خشک کردن سبزیجات به روش های کاملا صحیح در تولیدی های کشورمان انجام می شود. در این روش ها سعی بر آن است که تا جای امکان مواد مغذی و معدنی سبزی ها حفظ شوند و به بافت، شکل و خواص سبزی آسیبی وارد نشود. سبزی های خشک را به راحتی می توان تا مسافت های زیاد حمل کرد و هیچ خطری از نظر فاسد و خراب شدن برای سبزی ها پیش نیاید.

مقاصد صادراتی سبزی خشک

از جمله کشورهای اروپایی که پذیرای سبزیجات خشک ایرانی هستند می توان به آلمان، روسیه، دانمارک، سوئد، انگلیس و … اشاره کرد. این کشورها انواع سبزیجات خشک ایرانی را خریداری می کنند و اغلب خریدشان به صورت بسته بندی است و از نظر بهداشتی سبزیجات خشک بسته بندی شده را بیشتر می پسندند.

سبزیجات خشک بسته بندی

صادرات سبزی خشک به اروپا

واحدهای تولید و بسته بندی سبزیجات خشک ایرانی سعی می کنند برای موضوع صادرات محصولاتشان به استانداردهای مهم کشورهای اروپایی توجه کنند. یکی از این استانداردها بهداشتی بودن و کیفیت صادراتی داشتن محصولات است. بعد از کیفیت و بهداشت سبزی های خشک، نوع بسته بندی آن ها اهمیت پیدا می کند.

بسته بندی سبزی های خشک در سلفون های شفاف و یا در جعبه های مقوایی انجام می شود. شکیل بودن بسته بندی بسیار مهم است و باید از نظر شکل ظاهری، بسته بندی سبزیجات بسیار زیبا و مشتری پسند باشد. لیبل های شکیل و تاریخ مصرف دار و جدول ارزش غذایی نیز باید بر روی بسته بندی ها درج شده باشد.

فروش بهترین سبزیجات خشک

صادرات سبزی خشک به اروپا

فروش انواع سبزی های خشک با کیفیت عالی و درجه یک به منظور صادرات در کشورهای اروپایی در این سایت اینترنتی انجام می شود. شما می توانید ابتدا از این محصولات نمونه خریداری کنید و در صورتی که کیفیت محصول برای صادرات تایید شد اقدام به خرید مقادیر بیشتر نمایید.

خانم محمدی

من در حوزه ترشی مشغول به کار هستم

مجموعه دادیز شما را به خرید بهترین انواع سبزیجات خشک، رب انار و ترشیجات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید
error: Content is protected !!