مجموعه دادیز شما را به خرید بهترین انواع سبزیجات خشک، رب انار و ترشیجات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید عمده ترشی سیر طارم مستقیم از تولیدی

آنچه در این مقاله میخوانید...

ترشی سیر طارمقیمت ترشی سیر سنتی طارم
خرید عمده ترشی سیر

خرید عمده ترشی سیر طارم مستقیم از تولیدی سیر ترشی در شهرستان طارم، بی گمان ارزان ترین قیمت را برای مشتری در پی خواهد داشت. در طارم به دلیل اینکه سیر به فراوانی کشت می شود تولیدی های بسیار زیادی در زمینه ترشی سیر وجود دارد. خرید از این تولیدی ها بسیار برای مشتریان ارزان و مقرون به صرفه است.

خرید عمده ترشی سیر

ترشی سیر طارم

شهرستان طارم از جمله شهرستان های حاصلخیز در کشور ما است که انواع مختلفی از محصولات کشاورزی را وارد بازار های معاملاتی می کند. نمونه ای از این موارد سیر است که زمینه را برای تولید ترشی سیر نیز فراهم می آورد. ترشی سیر طارم از نمونه محصولات مرغئوبی است که در بازار های ایرانی توانسته است مشتریان زیادی را با خود همراه کند. در این جا می واهیم بسته بندی ترشی سیر طارم را در نمونه هاتی مختلف بیان کنیم که به قرار زیر است:
• ترشی سیر طارم با بسته بندی ۵۰۰ گرمی
• ترشی سیر طارم با بسته بندی ۷۰۰ گرمی
• ترشی سیر طارم با بسته بندی ۹۰۰ گرمی
• ترشی سیر طارم با بسته بندی ۱۰۰۰ گرمی
• ترشی سیر طارم با بسته بندی ۱۵۰۰ گرمی

قیمت ترشی سیر سنتی طارم

قیمت ترشی سیر تولیدی طارم به نوع تولید و کیفیت ترشی حاصله بستگی دارد. قیمت این محصول تابع فصول سال است. خرید جزئی و عمده این محصول هرکدام قیمت مخصوص به خود را دارد. ترشی سیر که به روش های سنتی تولید می شود در سال ۹۷ در این سایت با قیمتی از حدود هر کیلو ۷۰۰۰ الی ۹۰۰۰ تومان خرید و فروش می شود.

خرید عمده ترشی سیر

خرید عمده ترشی سیر طارم را بدون واسطه از تولیدی ها می توان انجام داد. برای خرید این ترشی از تولیدی ها می توان از طریق اینترنت اقدام کرد. بسیاری از تولیدکنندگان این محصول در بستر اینترنت فروش خود را انجام می دهند. بی گمان خرید و فروش اینترنتی این امکان را برای متقاضیان خرید ترشی سیر طارم در همه نقاط کشور فراهم میکند تا محصول دلخواه خود را خریداری کنند.

خانم محمدی

من در حوزه ترشی مشغول به کار هستم

مجموعه دادیز شما را به خرید بهترین انواع سبزیجات خشک، رب انار و ترشیجات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید
error: Content is protected !!