مجموعه دادیز شما را به خرید بهترین انواع سبزیجات خشک، رب انار و ترشیجات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید انواع ترشی سیر حبه ای همدان

آنچه در این مقاله میخوانید...

روش خانگی تهیه ترشی سیر حبه ایپخش کننده ترشی سیر حبه ای مرغوب

سیر همدان یکی از با کیفیت ترین انواع سیر تولید شده در ایران است که ترشی تولید شده از این سیر شهرت جهانی دارد و زینت بخش سفره ها و مهمانی ها شده است. برای خرید ترشی سیر حبه ای همدان بهترین روش اعتماد به مراکز فروش غیر حضوری است که به طور مستقیم با تولید کنندگان در ارتباط هستند و محصولاتی با کیفیت جهانی را بدون واسطه و با مناسب ترین قیمت به دست مصرف کنندگان می رسانند.

خرید انواع ترشی سیر حبه ای همدان

روش خانگی تهیه ترشی سیر حبه ای

روش خانگی تهیه ترشی سیر حبه ای ترشی سیر یکی از مشهور ترین انواع ترشی ایرانی است که در بیشتر مناطق کشور تولید می شود و در تمام طول سال همراه با غذا مصرف می شود. اگرچه ترشی سیر بیشتر به شکل غوزه ای متداول است، اما ترشی سیر حبه ای نیز طرفداران بسیار زیادی دارد چرا که مصرف آن راحت تر است. برای تهیه ترشی سیر حبه ای در خانه به سیر، سرکه سفید، فلفل قرمز یا سیاه و نمک نیاز است. از برگ بو و تخم گشتیز برای معطر کردن ترشی می توان استفاده کرد. برای تهیه ترشی سیر مراحل زیر را انجام می دهیم:

  1. در مرحله اول ابتدا پوست غوزه های سیر را بگیرید و حبه های سیر را از هم جدا کنید. برای کندن پوست حبه هم می توانید از چاقوی تیز استفاده کنید و هم می توانید آن ها را درون ظرفی دربسته ریخته و محکم تکان دهید تا پوست حبه ها جدا شوند‌.
  2. سرکه و نمک را روی حرارت قرار دهید تا سرکه به جوش بیاید و نمک حل شود‌. حرارت را خاموش کرده و صبر کنید تا سرکه در دمای پحیط خنک شود.
  3. حبه های سیر را درون شیشه شسته و خشک شده بریزید و تا جایی که می توان بدون فشار دادن، شیشه را از سیر پر کنید. ادویه ها را ریخته و سرکه را به سیر ها اضافه کنید. شیشه را تکان دهید تا هوای درون آن خالی شود.
  4. درب شیشه را محکم ببندید و آن را در جای خنک قرار دهید. حدود دو ماه زمان نیاز است تا ترشی آماده شود. اگر بیشتر بماند، سیر ها نرم تر شده و بوی آن نیز کمتر می شود.

پخش کننده ترشی سیر حبه ای مرغوب

پخش کننده ترشی سیر حبه ای مرغوب با توجه به افزایش تقاضای مصرف کنندگان برای خرید ترشی سیر حبه ای، این مجموعه فالیت خود را در پخش ترشی سیر حبه ای مرغوب گسترش داده است. کلیه محصولات این مرکز از مواد اولیه سالم و تازه و به صورت کاملا بهداشتی تهیه و بسته بندی شده است.

پخش مستقیم ترشی سیر حبه ای از تولید کننده به حذف واسطه در فرآیند خرید کمک کرده و مانع از افزایش قیمت محصول می شود و خرید غیر حضوری نیز باعث کاهش هزینه های رفت و آمد می شود‌. رسالت این مجموعه جلب رضایت مصرف کنندگان است.

خانم محمدی

من در حوزه ترشی مشغول به کار هستم

مجموعه دادیز شما را به خرید بهترین انواع سبزیجات خشک، رب انار و ترشیجات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *