مجموعه دادیز شما را به خرید بهترین انواع سبزیجات خشک، رب انار و ترشیجات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولیدی ترشی سیر سفيد

آنچه در این مقاله میخوانید...

طرز تهیه ترشی سیر سفیدخرید انواع ترشی سیر

ترشی سیر سفيد یکی از انواع ترشیجات با طعم لذیذ و بی نظیر و ارزش غذایی بالایی است و محبوبیت زیادی در بین تمام سنین دارد، تولیدی آن نیز نمونه های سفید را از بهترین ارقام سیر با توجه به اصول بهداشتی و استانداردها تولید نموده و در کیفیت اعلا و به صورت مستقیم وارد بازارهای سراسر کشور می کند.

تولیدی ترشی سیر سفيد

طرز تهیه ترشی سیر سفید

طرز تهیه ترشی سیر سفید ترشی سیر سفید از نمونه های ترشی حرارت ندیده است که از سیرخام با سرکه تهیه می شود و برای تهیه آن ابتدا حبه های سیر را از خوشه جدا نموده و پوست های اضافی آن را می گیریم. البته پوست اصلی باید بر روی سیر جدا نشود و بعد آنها را شستشو می دهیم و در آبکش می ریزیم تا آبشان به طور کامل گرفته شود و کاملا خشک شود، چون اگر کاملا خشک نشود ممکن است باعث کپک در ترشی شود.

بعد از آن حبه های خشک شده را در ظروف بسته بندی می ریزیم و بهتر است این ظروف شیشه ای باشد و بعد سرکه و نمک را به آن اضافه می کنیم. لذا بعد درب ظرف را محکم می بندیم و می گذاریم تا بماند تا ترشی شود، هر چه این ترشی بیشتر بماند و کهنه تر شود خوشمزه تر، پرخاصیت تر و تیره تر می شود و و پوست آن به راحتی جدا شده لذا بعد از خوردنش نیز بویی بر دهان ایجاد نمی کند.

سیر ترشی یک ماه تا ۷ سال و حتی بیشتر می تواند بماند چون بر عکس دیگر خوراکی ها تاریخ انقضا ندارد و فاسد نیز نمی شود و لذا نوع کهنه ارزشش بیشتر است. علاوه بر آن این ترشی به صورت حرارت دیده نیز تهیه می شود که چند روز بعد از تهیه آماده می باشد.

خرید انواع ترشی سیر

خرید انواع ترشی سیر خرید انواع ترشی سیر در بهترین طعم و کیفیت انجام می شود که به دلیل طعم بی نظیر و خواص فوق العاده ای که دارد مورد استقبال زیادی قرار گرفته است. قیمت بهترین ترشی سیر نیز بسته به نوع و کیفیت آن مختلف است مثلا اگر نوع نجوشیده باشد یا ۷ ساله باشد گرانتر است و در صورتی که از حبه های درشت و درجه یک تهیه شود نرخ بیشتری دارد.

فروش مستقیم ترشی سیر به صورت عمده و سفارشی یا آماده انجام می شود که به دلیل بدون واسطه بودن قیمت های مناسبی دارد. این ترشی دارای طبع معتدلی بوده و برای تمام مزاج ها مفید است و کسانی که سیر دوست ندارند می توانند از ترشی حرارت دیده یا چند ساله آن استفاده کنند چون در دهان بو ایجاد نمی کند.

خانم محمدی

من در حوزه ترشی مشغول به کار هستم

مجموعه دادیز شما را به خرید بهترین انواع سبزیجات خشک، رب انار و ترشیجات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید
error: Content is protected !!