مجموعه دادیز شما را به خرید بهترین انواع سبزیجات خشک، رب انار و ترشیجات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بازار سبزی خشک خورشتی کیلویی

آنچه در این مقاله میخوانید...

روش های خشک کردن سبزیجات:فروش سبزی خشک خورشتیچگونه سبزی خورشتی را خشک کنیم؟
بازارسبزی خشک خورشتی

بازار سبزی خشک خورشتی کیلویی در میان انواع سبزی خشک، جایگاه ویژه ای یافته است. سبزی خشک خورشتی ترکیبی از چند نوع سبزی خاص می باشد. سبزی خشک خورشتی در کنار سایر سبزیجات خشک، مانند سبزی آش و پلو، به صورت کیلویی یا بسته بندی شده در بازار به فروش می رسد. سبزی خشک خورشتی معمولاً شامل اسفناج، شنبلیله، جعفری، گشنیز و تره می باشد. مسلماً سبزی خشک خورشتی از خشک کردن این سبزیجات به دست می آید.

بازار سبزی خشک خورشتی

روش های خشک کردن سبزیجات:

  • روش سنتی
  • روش دستگاهی

فروش سبزی خشک خورشتی

چگونه سبزی خورشتی را خشک کنیم؟

در صورتی که قصد دارید سبزیجات را خشک کنید، حتما سبزیجات رسیده و سالم را انتخاب کنید. جالب است بدانید سبزیجاتی که به محض چیده شدن در صبح زود یا اول شب، فورا خشک می‌شوند، طعم و بوی بهتری دارند. هر بار سبزیجات خیسانده شده را از روی آب جمع‌آوری کرده و گل و لای ته‌نشین شده را دور بریزید. این کار را برای ۳ تا ۴ مرتبه انجام دهید تا آب سبزیجات کاملا تمیز شود. بعد آنها را آب بکشید. فراموش نکنید نباید سبزیجات برای مدت طولانی در آب خیسانده شوند. حتما قسمت‌های کال، کپک‌زده یا فیبردار سبزیجات را حین برش زدن جدا کنید چون می‌توانند عاملی برای رشد باکتری‌ها باشند. نکته دیگری که باید در ذهن داشته باشید اینکه هر چه سبزیجات به قطعات ریزتری خرد شوند، سریع‌تر خشک می‌شوند. در نهایت ساده‌ترین روش خشک کردن سبزیجات که در خانه امکان‌پذیر است، خشک کردن در هوای آزاد است. ترجیحا بهتر است سبزیجات را دور از نور آفتاب و در محلی سایه خشک کرد تا رنگ آنها تغییر زیادی نکند.

بازار سبزی خشک خورشتی

در حال حاضر فروش سبزی خشک خورشتی به صورت کیلویی در بازار بسیار رونق یافته است. زیرا نگهداری آن راحت بوده و همواره در دسترس است. اگر وقت کافی برای خشک کردن سبزی خورشتی ندارید ما به ما در خرید آن کمک می کنیم کافی است با ما تماس بگیرید.

خانم محمدی

من در حوزه ترشی مشغول به کار هستم

مجموعه دادیز شما را به خرید بهترین انواع سبزیجات خشک، رب انار و ترشیجات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید
error: Content is protected !!