مجموعه دادیز شما را به خرید بهترین انواع سبزیجات خشک، رب انار و ترشیجات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

انواع مرزه خشک شده از نظر قیمت

آنچه در این مقاله میخوانید...

سبزی مرزه خشک سنتیسبزی خشک مرزه خانگیقیمت مرزه خشک شده کارخانه ایفروش سبزی های خشک فله
مرزه خشک شده

مرزه خشک شده یکی از سبزیجاتی است که هم مصارف دارویی دارد و هم در غذاها استفاده می شود و عطر و طعم غذاها را بسیار بهتر می کند. سبزی مرزه به روش های خانگی و سنتی و یا کارخانه ای خشک می شود که هر کدام از آن ها قیمتی دارند که در ادامه این مقاله راجع به آن ها صحبت خواهیم کرد.

سبزی مرزه خشک سنتی

مرزه خشک شده

بسیاری از کشاورزان سبزی مرزه را در زمین ها و باغ های خود کشت می کنند و خاک زمین های مزروعی آن ها مناسب کشت انواع سبزی و مرزه است. این کشاورزان پس از برداشت محصول سبزی مرزه، این سبزی را به صورت سنتی خشک می کنند. قیمت این نوع مرزه خشک شده بسیار ارزان و مناسب است و می توان به قیمت ارزانی آن را خریداری کرد. البته این نوع مرزه خشک سرت نشده است و شسته هم نشده. اما عطر عالی و قیمت پایینی دارد.

سبزی خشک مرزه خانگی

در منازل و خانه ها، افراد بسیاری اقدام‌ به خشک کردن سبزیجات می کنند. برخی از افراد مرزه را به روش های خانگی خشک می کنند. مرزه خشک خانگی را به روش آفتاب خشک یا سایه خشک تولید می کنند. سبزی خشک خانگی هم عطر بسیار خوبی دارد و معمولا کیفیت خیلی خوبی هم دارد. مرزه خشک خانگی هم نسبت به کیفیت خوبش قیمت مناسبی دارد.

قیمت مرزه خشک شده کارخانه ای

مرزه خشک شده

شرکت های سبزی خشک کنی بسیاری هستند که با استفاده از دستگاه های خشک کن حرارتی، مرزه خشک شده را تولید می کنند. مرزه خشک تولید شده در این شرکت ها بسیار با کیفیت و شسته شده و سرت شده است. در این شرکت ها دو نوع مرزه خشک پفکی و خرد تولید می شود.

قیمت مرزه خشک درجه یک کارخانه ای بالاتر از قیمت سایر انواع مرزه خشک های سنتی و خانگی است و این نوع مرزه خشک برای صادرات هم مورد استفاده قرار می گیرد.

فروش سبزی های خشک فله

انواع بهترین سبزی های خشک معطر را در بازار به شکل کیلویی و فله ای به فروش می رسد. فروش سبزی خشک فله ای در کیسه های مشمایی و گونی های کامپوزیتی ضد رطوبت و کارتون های مقوایی چند لایه انجام می شود.

از سبزی خشک هایی که به صورت فله ای به فروش می رسند نعناع و شوید و مرزه خشک و … هستند. قیمت فروش سبزی های خشک فله ای ارزان تر از سبزیجات خشک بسته بندی شده است و برای رستوران ها و آشپزخانه ها مناسب تر است که سبزی خشک را فله ای و کیلویی خریداری کنند.

خانم محمدی

من در حوزه ترشی مشغول به کار هستم

مجموعه دادیز شما را به خرید بهترین انواع سبزیجات خشک، رب انار و ترشیجات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید
error: Content is protected !!